2019-2021 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 7032 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер - 75527,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 48606,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 26921,0 мың теңге;
2) шығындар - 79173,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -3646,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3646,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 12.11.2019 № 6С-45/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 24458,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 26.07.2019 № 6С-41/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-1. 2019 жылға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласы бюджетінің шығыстар құрамында бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге жергілікті бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттер 300,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 13.05.2019 № 6С-38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-2. 2019 жылға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласы бюджетінің шығыстар құрамында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 2163,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде;
1265,0 мың теңге мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
898,0 мың теңге азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 13.05.2019 № 6С-38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда – Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 12.11.2019 № 6С-45/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2019-2021 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2018 года № 6С-34/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2019 года № 7032.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Державинск Жаркаинского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 75527,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 48606,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 26921,0 тысяча тенге;
2) затраты - 79173,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -3646,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3646,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.11.2019 № 6С-45/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2019 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 24458,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26.07.2019 № 6С-41/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2-1. Учесть, что в составе расходов бюджета города Державинск Жаркаинского района на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из местных бюджетов на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 13.05.2019 № 6С-38/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2-2. Учесть, что в составе расходов бюджета города Державинск Жаркаинского района на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 2163,0 тысячи тенге, в том числе:
1265,0 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
898,0 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 13.05.2019 № 6С-38/2 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.11.2019 № 6С-45/2 (вводится в действие с 01.01.2019).

2-3. 2019 жылға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджетінде 2019 жылдың басында 3646,5 мың теңге сомасында бюджеттік қаражаттың қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-3-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 13.05.2019 № 6С-38/2 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Әубәкіров
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың
ауданының әкімі
М.Балпан
25 желтоқсан 2018 жыл
Жарқайың аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-34/2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Державин қаласының бюджеті

2-3. Учесть, что в бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2019 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств на начало 2019 года в сумме 3646,5 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-3 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 13.05.2019 № 6С-38/2 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
С.Аубакиров
Секретарь
районного маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Жаркаинского района
М.Балпан
25 декабря 2018 года
Приложение 1
к решению Жаркаинского районного маслихата
от 25 декабря
2018 года № 6С-34/2
Бюджет города Державинск на 2019 год