Жарқайың ауданының Бірсуат ауылы аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Бірсуат ауылы әкімінің 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 сәуірде № 6579 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Жарқайың ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 20 ақпандағы № 01-28-68 ұсынысы негізінде, Бірсуат ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың ауданының Бірсуат ауылының аумағында ірі қара мал бруцеллезі бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Жарқайың ауданының Бірсуат ауылының аумағында шектеу іс- шараларын белгілеу туралы" Ақмола облысы Жарқайың ауданы Бірсуат ауылы әкімінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6069 болып тіркелген, 2017 жылғы 15 қыркүйекте Казақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бірсуат ауылының
әкімі
Б.Абенова

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Бирсуат Жаркаинского района
Решение акима села Бирсуат Жаркаинского района Акмолинской области от 13 апреля 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 апреля 2018 года № 6579
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жаркаинского района от 20 февраля 2018 года № 01-28-68, аким села Бирсуат РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Бирсуат Жаркаинского района по бруцеллезу крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима села Бирсуат Жаркаинского района Акмолинской области "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Бирсуат Жаркаинского района" от 21 августа 2017 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6069, опубликовано 15 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Бирсуат Б.Абенова