Жақсы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № а-4/172 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 маусымда № 6675 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 маусымдағы № а-3/134 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 25.06.2019 № а-3/134 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық Кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Заңының 43-2 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жақсы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттері, осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің орынбасары Б.Ж.Қасеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Малғаждаров
Жақсы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "31" 05
№ а-4/172 қаулысына
1-қосымша
Жақсы ауданының Жақсы ауылында салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 23.01.2019 № а-0/12 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жақсы ауданының Жақсы ауылында салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1
Қали Еспенбетұлы көшесі;
Бейімбет Майлин көшесі;
Бірлік көшесі;
Строительная көшесі;
Ілияс Жансүгіров көшесі;
Мұхтар Әуезов көшесі.
1,25
2
Сейітжан Жақыпов көшесі;
Комсомольская көшесі;
Дорожная көшесі;
Мәншүк Маметова көшесі;
Октябрьская көшесі;
Молодежная көшесі;
Жамбыл Жабаев көшесі;
Степная көшесі;
Максим Горький көшесі;
Абай көшесі 64-інші үйден көшенің соңына дейін;
Мереке көшесі;
Мира көшесі 73-інші үйден көшенің соңына дейін;
Целинная көшесі;
Сәкен Сейфуллин көшесі;
Транспортная көшесі.
1,6
3
Болашақ шағын ауданы;
Әлия Молдағұлова көшесі;
Тәуелсіздік көшесі 29-ыншы үйден көшенің соңына дейін;

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 31 мая 2018 года № а-4/172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 июня 2018 года № 6675. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 25 июня 2019 года № а-3/134
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 25.06.2019 № а-3/134 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 43-2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаксынского района Касенова Б. Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Аким района Б.Малгаждаров
Приложение 1
к постановлению акимата
Жаксынского района
"31" 05 2018 года
№ а-4/172
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в селе Жаксы Жаксынского района
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Жаксынского района Акмолинской области от 23.01.2019 № а-0/12 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Месторасположение объекта налогообложения в селе Жаксы Жаксынского района
Коэффициенты зонирования
1
улица Кали Еспенбетулы;
улица Беймбета Майлина;
улица Бирлик;
улица Строительная;
улица Ильяса Джансугурова;
улица Мухтара Ауэзова.
1,25
2
улица Сейтжана Жакупова;
улица Комсомольская;
улица Дорожная;
улица Маншук Маметовой;
улица Октябрьская;
улица Молодежная;
улица Жамбыла Жабаева;
улица Степная;
улица Максима Горького;
улица Абай с 64 дома до конца улицы;
улица Мереке;
улица Мира с 73 дома до конца улицы;
улица Целинная;
улица Сакена Сейфуллина;
улица Транспортная.
1,6
3
микрорайон Болашак;
улица Алии Молдагуловой;
улица Тауелсиздик с 29 дома до конца улицы;