Зеренді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы № 19-153 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 ақпанда № 6434 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Зеренді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының
әкімі
М. Мұстафин
2018 жылғы "16" ақпан
Зеренді аудандық мәслихатының
2018 жылғы 16 ақпандағы
№ 19-153 шешіміне
қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Зеренді ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 36-301 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4797 тіркелген, 2015 жылғы 22 мамырда "Зерделі–Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімі.
2. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 36-301 "Жер және бірыңғай жер салықтарының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылдың 4 сәуірдегі № 2-11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5310 тіркелген, 2016 жылғы 29 сәуірде "Зерделі–Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімі.
3. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 36-301 "Жер және бірыңғай жер салықтарының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-66 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5727 тіркелген, 2017 жылғы 2 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Зерендинского районного маслихата
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16 февраля 2018 года № 19-153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 февраля 2018 года № 6434
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Зерендинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Зерендинского района
М.Мустафин
"16" февраля 2018 года
Приложение к решению
Зерендинского районного
маслихата от 16 февраля
2018 года № 19-153
Перечень некоторых решений Зерендинского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Зерендинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Зерендинского района" от 15 апреля 2015 года № 36-301 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4797, опубликовано 22 мая 2015 года в районных газетах "Зерделі - Зеренді", "Зерен").
2. Решение Зерендинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 15 апреля 2015 года № 36-301 "О повышении ставок земельного и единого земельного налогов"" от 4 апреля 2016 года № 2-11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5310, опубликовано 29 апреля 2016 года в районных газетах "Зерделі - Зеренді", "Зерен").
3. Решение Зерендинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 15 апреля 2015 года № 36-301 "О повышении ставок земельного и единого земельного налогов"" от 23 декабря 2016 года № 8-66 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5727, опубликовано 2 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).