Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 2 маусымдағы № 29-181 "Зеренді ауданында барлық салық төлеушілер үшін тіркелген бірыңғай салық мөлшерлемені (бильярд үстелі) белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы № 19-158 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 ақпанда № 6441 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданында барлық салық төлеушілер үшін тіркелген бірыңғай салық мөлшерлемені (бильярд үстелі) белгілеу туралы" 2010 жылғы 2 маусымдағы № 29-181 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-14-137 болып тіркелген, 2010 жылғы 13 шілдеде "Зеренді" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының
әкімі
М.Мұстафин
2018 жылғы "16" ақпан
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министірлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Зеренді ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Шәймерденов
2018 жылғы "16" ақпан

О признании утратившим силу решения Зерендинского районного маслихата от 2 июня 2010 года № 29-181 "Об установлении единой ставки фиксированного налога (бильярдный стол) для всех налогоплательщиков в Зерендинском районе"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16 февраля 2018 года № 19-158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2018 года № 6441
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Зерендинского районного маслихата "Об установлении единой ставки фиксированного налога (бильярдный стол) для всех налогоплательщиков в Зерендинском районе" от 2 июня 2010 года № 29-181 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-137, опубликовано 13 июля 2010 года в районной газете "Зеренді").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Зерендинского района
М.Мустафин
"16" февраля 2018 года
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Зерендинскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ж.Шаймерденов
"16" февраля 2018 года