Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 наурыздағы № 12-109 "Зеренді ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын және жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздарын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы № 19-156 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 ақпанда № 6442 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 13-87 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 13-87 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510 бабына, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын және жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздарын бекіту туралы" 2013 жылғы 6 наурыздағы № 12-109 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3702 тіркелген, 2013 жылғы 19 сәуірде "Зерделі–Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Зеренді ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы";
кіріспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
"2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жер салығының мөлшерлемелері арттырылсын (азайтылсын).";
көрсетілген шешімнің 3 қосымшасында:
"базалық" сөзі алып тасталсын;
"ставкаларының", "жоғарылату", "(төмендету)", "төмендету" сөздері "мөлшерлемелерінің", "арттыру", "(азайту)", "азайту" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының
әкімі
М.Мұстафин
2018 жылғы "16" ақпан
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министірлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Зеренді ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Шәймерденов
2018 жылғы "16" ақпан

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 6 марта 2013 года № 12-109 "Об утверждении схемы зонирования земель и процентов повышения (понижения) базовых ставок земельного налога Зерендинского района"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 16 февраля 2018 года № 19-156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2018 года № 6442. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 19 ноября 2021 года № 13-87
Сноска. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2021 № 13-87 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "Об утверждении схемы зонирования земель и процентов повышения (понижения) базовых ставок земельного налога Зерендинского района" от 6 марта 2013 года № 12-109 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3702, опубликовано 19 апреля 2013 года в районных газетах "Зерделі–Зеренді", "Зерен") следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об утверждении схемы зонирования земель Зерендинского района и о повышении (понижении) ставок земельного налога";
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Повысить (понизить) ставки земельного налога, согласно приложению 3 к настоящему решению.";
в приложении 3 указанного решения:
слово "базовых" исключить;
внести изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
Зерендинского района
М.Мустафин
"16" февраля 2018 года
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Зерендинскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ж.Шаймерденов
"16" февраля 2018 года