Қорғалжын ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 17 мамырдағы № А-5/89 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 маусымда № 6643 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 23 мамырдағы № А-5/80 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 23.05.2024 № А-5/80 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14 бабының 3 тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қорғалжын ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы осы қаулының 1-2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Қоса берілген Қорғалжын ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің м.а. Ж.Түстікбаев
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 17 мамырдағы
№ А-5/89 қаулысына
1-қосымша
"Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Қорғалжын ауылының Ақтан Төлеубаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Біртабан, Екпінді, Қоржынкөл, Абай, Өркендеу ауылдарында тұратын балаларды тасымалдаудың схемасы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 02.06.2022 № А-6/82 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 17 мамырдағы
№ А-5/89 қаулысына
2-қосымша
"Ақмола облысы білім басқармасының Қорғалжын ауданы бойынша білім бөлімі Сабынды ауылының Үсенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Алғабас ауылында тұратын балаларды тасымалдаудың схемасы
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 02.06.2022 № А-6/82 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қорғалжын ауданы әкімдігінің

Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Коргалжынского района
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 17 мая 2018 года № А-5/89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 июня 2018 года № 6643. Утратило силу постановлением акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 23 мая 2024 года № А-5/80
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 23.05.2024 № А-5/80 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 3-1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат Коргалжынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Коргалжынского района, согласно приложениям 1-2 к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемый порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Коргалжынского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о. акима района Ж.Тустикбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Коргалжынского района
от 17 мая 2018 года
№ А-5/89
Схема перевозки детей проживающих в селах Биртабан, Екпинды, Коржынколь, Абай, Уркендеу в коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Актана Толеубаева села Коргалжын отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области"
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 02.06.2022 № А-6/82 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению акимата
Коргалжынского района
от 17 мая 2018 года
№ А-5/89
Схема перевозки детей проживающих в селе Алгабас в коммунальное коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Усенова села Сабынды отдела образования по Коргалжынскому району управления образования Акмолинской области"
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 02.06.2022 № А-6/82 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к постановлению акимата
Коргалжынского района

2018 жылғы 17 мамырдағы
№ А-5/89 қаулысына
3-қосымша
Қорғалжын ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі
1. Қорғалжын ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдау тәртібі "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 3-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. Тасымалдаушы - білім беру ұйымы.
3. Тасымалдаулар Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 349 бұйрығымен автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидаларының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11550 болып тіркелген) талаптарына сәйкес жүзеге асырылады.

от 17 мая 2018 года
№ А-5/89
Порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Коргалжынского района
1. Порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Коргалжынского района разработан в соответствии с подпунктом 3-1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте".
2. Перевозчиком является организация образования.
3. Перевозки осуществляются в соответствии с требованиями Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 349 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11550).