Сабынды ауылдық округі елді мекендерінің көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Сабынды ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 31 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 ақпанда № 6423 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 5 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Сабынды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын ауданы Сабынды ауылдық округінің Сабынды ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Карл Маркс көшесі Хамит Ерғалиев көшесіне;
2) Водопроводная көшесі Баубек Бұлқышев көшесіне;
3) Гагарин көшесі Кәукен Кенжетаев көшесіне;
4) Гоголь көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
5) Первомайская көшесі Әлихан Бөкейханов көшесіне.
2. Қорғалжын ауданы Сабынды ауылдық округінің Қараегін ауылының Октябрьская көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сабынды ауылдық
округі әкімі
Г.Смагулова

О переименовании улиц населенных пунктов Сабындинского сельского округа
Решение акима Сабындинского сельского округа Коргалжынского района Акмолинской области от 31 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 февраля 2018 года № 6423
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 декабря 2016 года аким Сабындинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Сабынды Сабындинского сельского округа Коргалжынского района:
1) улицу Карла Маркса на улицу Хамита Ергалиева;
2) улицу Водопроводная на улицу Баубека Булкышева;
3) улицу Гагарина на улицу Каукена Кенжетаева;
4) улицу Гоголя на улицу Ыбырая Алтынсарина;
5) улицу Первомайская на улицу Алихана Бокейханова.
2. Переименовать улицу Октябрьская села Караегин Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на улицу Ыбырая Алтынсарина.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сабындинского сельского округа Г.Смагулова