Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 8/3 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Сандықтау ауданының шекарасындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 18/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 сәуірде № 6546 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 8/3 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Сандықтау ауданының шекарасындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5650 тіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Белуха
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Исмағамбетов
2018 жылғы 28 наурыз
"Казақстан Республикасы
Қаржы Министрлігі
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы Мемлекеттік
кірістер департаментінің
Сандықтау ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
К.Тайгунова
2018 жылғы 28 наурыз

О признании утратившим силу решение Сандыктауского районного маслихата от 23 ноября 2016 года № 8/3 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Сандыктауского района"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 28 марта 2018 года № 18/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 апреля 2018 года № 6546
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сандыктауского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Сандыктауского района" от 23 ноября 2016 года № 8/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5650, опубликовано 6 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Белуха
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского
района
А.Исмагамбетов
28 марта 2018 года
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Сандыктаускому
району Департамента
государственных доходов по
Акмолинской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
К.Тайгунова
28 марта 2018 года