Целиноград аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 173/23-6 "2018-2020 жылдарға арналған Целиноград ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 258/37-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 6899 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1, 110-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2018-2020 жылдарға арналған Целиноград ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 173/23-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6347 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 202 095,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 658,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 721,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 169 715,0 мың теңге;
2) шығындар – 202 095,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 151 015,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 18 700,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 752,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 181,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 981,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 173/23-6 "О бюджетах сельских округов Целиноградского района на 2018-2020 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27 ноября 2018 года № 258/37-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 декабря 2018 года № 6899
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 109-1, 110 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Целиноградского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 173/23-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6347, опубликовано 26 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 202 095,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 658,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 721,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 169 715,0 тысяч тенге;
2) затраты – 202 095,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 151 015,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 18 700,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Кабанбай батыра на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 752,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 181,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 981,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 2 590,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 752,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 1 590,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 607,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 150,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 369,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 088,0 мың теңге;
2) шығындар – 52 607,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 15 788,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 17 300,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 168,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 483,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 062,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 623,0 мың теңге;
2) шығындар – 66 168,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 19 919,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 5 704,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

поступления трансфертов – 2 590,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 752,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 1 590,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 1 000,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 607,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 150,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 369,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 088,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52 607,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 15 788,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 17 300,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Косшынского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 168,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39 483,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 062,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 623,0 тысяч тенге;
2) затраты – 66 168,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 19 919,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 5 704,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. 2018-2020 жылдарға арналған Қоянды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 805,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 663,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 468,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 674,0 мың теңге;
2) шығындар – 45 805,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Қоянды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 28 474,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Қоянды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 200,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Максимовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 566,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 901,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 631,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 034,0 мың теңге;
2) шығындар – 36 566,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Максимовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 20 034,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Максимовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2018-2020 жылдарға арналған Новоишимка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 855,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 980,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 875,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 855,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.

"5. Утвердить бюджет Кояндинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 805,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 663,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 468,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 674,0 тысяч тенге;
2) затраты – 45 805,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кояндинского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 28 474,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кояндинского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 2 200,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Максимовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 566,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 901,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 631,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 034,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36 566,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Максимовского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 20 034,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Максимовского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 1 000,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Новоишимского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 855,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 980,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 875,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 855,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";

2018 жылға арналған Новоишимка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 7 875,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Новоишимка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 827,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 861,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 966,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 827,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 18 216,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 750,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2018-2020 жылдарға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 502 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 990,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 968,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 543,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 502 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 17 643,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 900,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2018-2020 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Учесть, что в объеме бюджета Новоишимского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 7 875,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Новоишимского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 1 000,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Оразакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 827,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 861,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 966,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 827,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 18 216,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 1 750,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Софиевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 502,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 990,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 968,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 543,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 502,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 17 643,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 900,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Талапкерского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер – 38 847,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 645,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 826,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 376,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 847,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2018 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 23 176,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2018 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 200,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
А.Бутакова
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының
әкімі
М.Тәткеев
27.11.2018
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Ә.Ыбраева
27.11. 2018
Ақмол ауылдық
округінің әкімі
Ж.Дүйсекеев
27.11.2018
Қабанбай батыр
ауылдық округінің
әкімі
А.Мурзагельдиев
27.11.2018
Қараөткел ауылдық
округінің әкімі
М.Жұмабаев
27.11.2018
Қосшы ауылдық
округі әкімі
Е.Жолумбетов
27.11.2018
Қоянды ауылдық
округінің әкімі
А.Есеев
27.11.2018
Краснояр ауылдық
округінің әкімі
М.Сағынтаев
27.11.2018
Максимовка ауылдық
округінің әкімі
Г.Алжабаев
27.11.2018
Новоишимка ауылдық
округінің әкімі
Т.Абдуалиев
27.11.2018
Нұресіл ауылдық
округінің әкімі
С.Искаков
27.11.2018
Оразақ ауылдық
округінің әкімі
Н.Қасымбеков
27.11.2018
Рахымжан Қошқарбаев
ауылдық округінің әкімі
Г.Кунакова
27.11.2018
Софиевка ауылдық
округінің әкімі
Э.Артыков
27.11.2018
Талапкер ауылдық
округінің әкімі
О.Қасымов
27.11.2018
Целиноград аудандық
мәслихатының

1) доходы – 38 847,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 645,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 826,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 376,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 847,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 23 176,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2018 год в сумме 2 200,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
А.Бутакова
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского
района
М.Таткеев
27.11.2018
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А.Ибраева
27.11. 2018
Аким сельского
округа Акмол
Ж.Дуйсекеев
27.11.2018
Аким сельского округа
Кабанбай батыра
А.Мурзагельдиев
27.11.2018
Аким Караоткельского
сельского округа
М.Жумабаев
27.11.2018
Аким Косшынского
сельского округа
Е.Жолумбетов
27.11.2018
Аким Кояндинского
сельского округа
А.Есеев
27.11.2018
Аким Красноярского
сельского округа
М.Сагинтаев
27.11.2018
Аким Максимовского
сельского округа
Г.Алжабаев
27.11.2018
Аким Новоишимского
сельского округа
Т.Абдуалиев
27.11.2018
Аким Нуресильского
сельского округа
С.Искаков
27.11.2018
Аким Оразакского
сельского округа
Н.Касымбеков
27.11.2018
Аким сельского округа
Рахымжана Кошкарбаева
Г.Кунакова
27.11.2018
Аким Софиевского
сельского округа
Э.Артыков
27.11.2018
Аким Талапкерского
сельского округа
О.Касымов
27.11.2018
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата