Целиноград ауданы Родина ауылдық округінің Родина, Зеленый Гай ауылдарының құрамдас бөліктерін және Садовое ауылының көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Родина ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 ақпанда № 6443 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2017 жылғы 24 қазандағы корытындысы негізінде, Родина ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданы Родина ауылдық округінің Родина ауылының келесі тұйық көшесі қайта аталсын:
Южный тұйық көшесі Желтоқсан көшесіне.
2. Целиноград ауданы Родина ауылдық округінің Зеленый Гай ауылының келесі көшелері және тұйық көшесі қайта аталсын:
Луговая көшесі Ыбырай Алтынсарин көшесіне;
Новая көшесі Бірлік көшесіне;
Фруктовый-2 тұйық көшесі Самал көшесіне;
Новый хутор көшесі Достық көшесіне.
3. Целиноград ауданы Родина ауылдық округінің Садовое ауылының келесі көшесі қайта аталсын:
Центральная көшесі Тәуелсіздік көшесіне.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Родина ауылдық
округі әкімі
Б.Газдиева

О переименовании составных частей сел Родина, Зеленый Гай и улицы села Садовое сельского округа Родина Целиноградского района
Решение акима сельского округа Родина Целиноградского района Акмолинской области от 12 февраля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2018 года № 6443
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, аким сельского округа Родина РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Родина сельского округа Родина Целиноградского района следующий переулок:
переулок Южный на улицу Желтоксан.
2. Переименовать в селе Зеленый Гай сельского округа Родина Целиноградского района следующие улицы и переулок:
улицу Луговая на улицу Ыбырая Алтынсарина;
улицу Новая на улицу Бирлик;
переулок Фруктовый-2 на улицу Самал;
улицу Новый хутор на улицу Достык.
3. Переименовать в селе Садовое сельского округа Родина Целиноградского района следующую улицу:
улицу Центральная на улицу Тауелсиздик.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
сельского округа Родина
Б.Газдиева