Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № А-15/141 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 шілдеде № 6725 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 5 наурыздағы № А-3/31 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 05.03.2021 № А-3/31 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14 бабы 3 тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес, Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы осы қаулының 1-12-1 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 21.04.2020 № А-4/70 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Қоса берілген Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі осы қаулының 13 - қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау, Шортанды ауданы әкімінің орынбасары Е.Қ.Мұхамединге жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Г.Сәдуақасова
Шортанды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ А-15/141 қаулысына
1- қосымша
Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Жолымбет № 1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Шортанды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ А-15/141 қаулысына
2- қосымша
Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Шортанды № 3 қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Шортанды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ А-15/141 қаулысына
3- қосымша
Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Шортанды № 3 қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Шортанды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ А-15/141 қаулысына
4 – қосымша
Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Шортанды № 3 қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Шортанды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ А-15/141 қаулысына
5 – қосымша
Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Шортанды №1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Шортанды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ А-15/141 қаулысына
6 - қосымша
Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Новоселов орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Шортанды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ А-15/141 қаулысына
7 - қосымша
Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Андреевка орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Шортанды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ А-15/141 қаулысына
8- қосымша
Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Бозайғыр орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Шортанды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ А-15/141 қаулысына
9 - қосымша
Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Новокубанка орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Шортанды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ А-15/141 қаулысына
10 - қосымша
Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Төңкеріс негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Шортанды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ А-15/141 қаулысына
11 – қосымша
Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Раевская орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Шортанды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ А-15/141 қаулысына
12 - қосымша
Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Бектау орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Шортанды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ А-15/141 қаулысына

Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 28 июня 2018 года № А-15/141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 июля 2018 года № 6725. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 5 марта 2021 года № А-3/31.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 05.03.2021 № А-3/31 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3-1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района, согласно приложениям 1-12-1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Шортандинского района Акмолинской области от 21.04.2020 № А-4/70 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Утвердить прилагаемый порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района согласно приложению 13 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шортандинского района Мухамедина Е.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Г.Садвокасова
Приложение 1
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "28" июня 2018 года
№ А-15/141
Схема перевозки в государственное учреждение "Жолымбетская средняя школа № 1" отдела образования Шортандинского района" детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района
Приложение 2
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "28" июня 2018 года
№ А-15/141
Схема перевозки в государственное учреждение "Шортандинская казахская средняя школа № 3" отдела образования Шортандинского района" детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района
Приложение 3
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "28" июня 2018 года
№ А-15/141
Схема перевозки в государственное учреждение "Шортандинская казахская средняя школа № 3" отдела образования Шортандинского района" детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района
Приложение 4
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "28" июня 2018 года
№ А-15/141
Схема перевозки в государственное учреждение "Шортандинская казахская средняя школа № 3" отдела образования Шортандинского района" детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района
Приложение 5
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "28" июня 2018 года
№ А-15/141
Схема перевозки в государственное учреждение "Шортандинская средняя школа № 1" отдела образования Шортандинского района" детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района
Приложение 6
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "28" июня 2018 года
№ А-15/141
Схема перевозки в государственное учреждение "Новоселовская средняя школа" отдела образования Шортандинского района" детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района
Приложение 7
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "28" июня 2018 года
№ А-15/141
Схема перевозки в государственное учреждение "Андреевская средняя школа" отдела образования Шортандинского района" детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района
Приложение 8
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "28" июня 2018 года
№ А-15/141
Схема перевозки в государственное учреждение "Бозайгырская средняя школа" отдела образования Шортандинского района" детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района
Приложение 9
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "28" июня 2018 года
№ А-15/141
Схема перевозки в государственное учреждение "Новокубанская средняя школа" отдела образования Шортандинского района" детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района
Приложение 10
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "28" июня 2018 года
№ А-15/141
Схема перевозки в государственное учреждение "Тонкерисская основная школа" отдела образования Шортандинского района" детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района
Приложение 11
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "28" июня 2018 года
№ А-15/141
Схема перевозки в государственное учреждение "Раевская средняя школа" отдела образования Шортандинского района" детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района
Приложение 12
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "28" июня 2018 года
№ А-15/141
Схема перевозки в государственное учреждение "Бектауская средняя школа" отдела образования Шортандинского района" детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района

12-1 қосымша
Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Пригородная орта мектебі" мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Ескерту. Қаулы 12-1 қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 21.04.2020 № А-4/70 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Шортанды ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "28" маусымдағы
№ А-15/141 қаулысына
13-қосымша
Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі
1. Шортанды ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 3-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. Тасымалдаушы - білім беру ұйымы болып табылады.
3. Тасымалдаулар Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 349 бұйрығымен бекітілген Автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидаларының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11550 болып тіркелген) талаптарына сәйкес жүзеге асырылады.

Приложение 12-1
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "28" июня 2018 года
№ А-15/141
Схема перевозки в государственное учреждение "Пригородная средняя школа" отдела образования Шортандинского района" детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района
Сноска. Постановление дополнено приложением 12-1 в соответствии с постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 21.04.2020 № А-4/70 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Приложение 13
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "28" июня 2018 года
№ А-15/141
Порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района
1. Порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Шортандинского района разработан в соответствии с подпунктом 3-1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте".
2. Перевозчиком является организация образования.
3. Перевозки осуществляются в соответствии с требованиями Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 26 марта 2015 года № 349 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11550).