Шортанды ауданының Петровка ауылдық округінің Белое озеро ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Петровка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 сәуірде № 6587 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы Петровка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 1 қазандағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы Петровка ауылдық округі әкімінің 01.10.2018 № 10 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Шортанды ауданы бойынша бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 01-24-115 ұсынысы негізінде, Петровка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара мал арасында бруцеллез жұқпалы ауру ошағының пайда болуына байланысты Шортанды ауданының Петровка ауылдық округінің Белое озеро ауылының аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Петровка ауылдық
округінің әкімі
В.Шимков

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Белое озеро Петровского сельского округа Шортандинского района
Решение акима Петровского сельского округа Шортандинского района Акмолинской области от 25 апреля 2018 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 апреля 2018 года № 6587. Утратило силу решением акима Петровского сельского округа Шортандинского района Акмолинской области от 1 октября 2018 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Петровского сельского округа Шортандинского района Акмолинской области от 01.10.2018 № 10 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора по Шортандинскому району от 27 марта 2018 года № 01-24-115, аким Петровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Белое озеро Петровского сельского округа Шортандинского района, в связи с возникновением очага инфекционной болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Петровского
сельского округа
В.Шимков