Ақтөбе облысы бойынша бір гектар үшін кен іздеушіліктің салдарын жою бойынша міндеттемелердің орындалуын қамтамасыз ету көлемін айқындау туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 18 шілдедегі № 325 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 тамызда № 5935 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 15 сәуірдегі № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 15.04.2020 № 163 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Кодексінің 65, 274-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 23 наурыздағы № 20-ө "2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" өкіміне сәйкес, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы бойынша бір гектар үшін кен іздеушіліктің салдарын жоюды қамтамасыз ету көлемі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. "Ақтөбе облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберсін;
3) осы қаулыны Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары Қ.Ә. Бекеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, бірақ, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Кодексі қолданысқа енгізілгеннен бұрын емес.
Ақтөбе облысының әкімі Б. Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2018 жылғы 18 шілдеде
№ 325 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы бойынша бір гектар үшін кен іздеушіліктің салдарын жою бойынша міндеттемелердің орындалуын қамтамасыз ету көлемі
Есептің бірінші жылы мен үшінші жылы аралығын қоса алған мерзімдегі Қамтамасыз ету мөлшері 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Кодексінің 210-бабының 3-тармағында және 274-бабында бекітілген бір гектар үшін жұмыстарына жұмсалған жылдық ең төменгі шығын сомасының 10%-дық көлемінде төмендегі формуламен анықталады.

Об определении размера обеспечения исполнения обязательств по ликвидации последствий старательства за один гектар по Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 18 июля 2018 года № 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 августа 2018 года № 5935. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 15 апреля 2020 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 15.04.2020 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 65, 274 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 марта 2018 года № 20-р "О мерах по реализации Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить размер обеспечения ликвидации последствий старательства за один гектар по Актюбинской области согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Управление индустриально-инновационного развития Актюбинской области" в установленном законодательном порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направить настоящее постановление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Бекенова К.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее введения в действие Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании".
Аким Актюбинской области Б. Сапарбаев
Приложение
к постановлению акимата
Актюбинской области
от 18 июля 2018 года № 325
Размер обеспечения исполнения обязательств по ликвидации последствий старательства за один гектар по Актюбинской области
Размер обеспечения с первого по третий год срока старательства включительно определяется в размере 10% от суммы ежегодных минимальных расходов на операции по старательству по одному гектару, установленных в пункте 3 статьи 210 и статьи 274 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", по следующей формуле:

О1=6940×АЕК×10%
мұндағы:
О1 - есепті қоса алғандағы бірінші жылдан үшінші жыл аралығын қоса алған мерзімдегі қамтамасыз ету мөлшері;
АЕК – айлық есептік көрсеткіш, республикалық бюджет заңы бойынша қаржылық жылға сәйкес бекітілген.

О1=6940×МРП×10%
где:
О1 – размер обеспечения с первого по третий год срока старательства включительно;
МРП – месячный расчетный показатель, установленный на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете.