Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 17 шілдедегі № 143 "Ақтөбе облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидасы туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2018 жылғы 15 тамыздағы № 319 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 тамызда № 5945 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 4-1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 17 шілдедегі № 143 "Ақтөбе облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидасы туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3621 тіркелген, 2013 жылғы 6 тамызда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған), мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Ақтөбе облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидасының 1-тармағында, "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 7 желтоқсандағы № 1822 "Электр энергетикасы саласындағы нормативтік құқықтық кесімдерді бекіту туралы" қаулысының," сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Ғ. ЛАТЫПОВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА

О внесении изменения в решение областного маслихата от 17 июля 2013 года № 143 "О Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в Актюбинской области"
Решение маслихата Актюбинской области от 15 августа 2018 года № 319. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 августа 2018 года № 5945
В соответствии с подпунктом 4-1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 17 июля 2013 года № 143 "О Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3621, опубликованное 6 августа 2013 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник"), следующее изменение:
в пункте 1 Правил подготовки и проведения отопительного сезона в Актюбинской области, утвержденных указанным решением, слова "постановления Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2000 года № 1822 "Об утверждении нормативных правовых актов в области электроэнергетики"," исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Г. ЛАТЫПОВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА