Ақтөбе облысының Алға ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 232 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 19 маусымда № 3-3-163 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 бабының 7 тармағына, 6 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысының Алға ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қауылының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Алға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 504 "Алға ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4696 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 01 ақпанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Алға аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға ауданының әдiлет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Т. Бисеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н.С. Алдияров
Келісілді:
"Ақтөбе облысының жолаушылар
көлiгi және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекетік
мекемесінің басшысы

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Алгинскому району Актюбинской области
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 30 мая 2018 года № 232. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области 19 июня 2018 года № 3-3-163
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Алгинскому району Актюбинской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Алгинского района от 21 декабря 2015 года № 504 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Алгинскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4696, опубликованное 1 февраля 2016 года в Информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
3. Государственному учреждению "Алгинский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в республиканском государственном учреждении "Управление юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алгинского района Бисенова С.Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Алдияров Н.С.
Согласовано:
Руководитель
государственного учреждения
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Актюбинской области"

30 мамыр 2018 ж.
А. К. Османғалиев
Алға ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 232 қаулысына қосымша
Алға ауданы бойынша жалпы ортақ пайдаланатын аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының атаулары, индекстері мен тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 21.02.2024 № 39 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Автомобиль жолдары индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
KD-AL-19
Алға-Қарабұлақ
40
2
KD-AL-20
"Ақтөбе-Болгарка-Шұбарқұдық" - Әскери бөлімше

30 май 2018 г.
Османгалиев А.К.
Приложение к постановлению акимата Алгинского района от 30 мая 2018 года № 232
Перечень, индексы и перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения общего пользования по Алгинскому району
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Алгинского района Актюбинской области от 21.02.2024 № 39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
KD-AL-19
Алга-Карабулак
40
2
KD-AL-20
"Актобе-Болгарка-Шубаркудук"- Воинская часть