Алға ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 177 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Алға аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 25 маусымда № 3-3-166 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 348 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 13.03.2020 № 348 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Алгинскому району
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 6 июня 2018 года № 177. Зарегистрировано Управлением юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области 25 июня 2018 года № 3-3-166. Утратило силу решением Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 13 марта 2020 года № 348
Сноска. Утратило силу решением Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 13.03.2020 № 348 (вводится в действие с 01.01.2020).

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 546 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории Алгинского района, согласно приложению.

2. Алға аудандық мәслихатының 2018 жылдың 01 наурыздағы № 148 "Алға ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-151 тіркелген, 2018 жылғы 02 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Л. Ю
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жұмабаев
Алға аудандық мәслихаттың

2. Признать утратившим силу решение Алгинского районного маслихата от 01 марта 2018 года № 148 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Алгинскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-151, опубликованное 02 апреля 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Председатель сессии маслихата Л. Ю
Секретарь районного маслихата Б. Жумабаев
Приложение
к решению Алгинского районного маслихата