Байғанин ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 143 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 28 наурызда № 3-4-161 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 316 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 13.03.2020 № 316 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 546 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәіурдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Байғанин аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Байганинскому району
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12 марта 2018 года № 143. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 28 марта 2018 года № 3-4-161. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 13 марта 2020 года № 316
Сноска. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 13.03.2020 № 316 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в Байганинском районе, согласно приложению.
2. Признать утратившими силу следующие решения Байганинского районного маслихата:

1) Байғанин аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 ақпандағы № 129 "Тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-94 санымен тіркелген, 2010 жылғы 12 наурызда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Байғанин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 64 "Байғанин аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 ақпандағы № 129 "Тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5418 санымен тіркелген, 2017 жылғы 20 сәуірде "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімі.

1) решение Байганинского районного маслихата от 5 февраля 2010 года № 129 на казахском языке "Тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-4-94, опубликованное 12 марта 2010 года в районной газете "Жем-Сағыз");
2) решение Байганинского районного маслихата от 15 марта 2017 года № 64 "О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 5 февраля 2010 года № 129 "Тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5418, опубликованное 20 апреля 2017 года в районной газете "Жем-Сағыз").

3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Байғанин аудандық мәслихатының интернет–ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Байганинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе Байганинского районного маслихата.