Байғанин ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiн, атаулары мен индекстерін бекiту және аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 116 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 маусымда № 3-4-173 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 бабының 7 тармағына, 6 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Байғанин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байғанин ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесi, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Байғанин ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Байғанин аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 272 "Байғанин ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiн бекiту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4658 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде электрондық түрде жарияланған);
2) Байғанин аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 87 "Байғанин аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 272 "Байғанин ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiн бекiту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5495 болып тіркелген, 2017 жылғы 25 мамырда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған).
3. "Байғанин аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Байғанин аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Боранбайға жүктелсін.

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Байганинскому району и признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района
Постановление Байганинского районного акимата Актюбинской области от 21 мая 2018 года № 116. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области 13 июня 2018 года № 3-4-173.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", статьей 27 Закона Реcпублики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Байганинскому району, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Байганинского района:
1) постановление акимата Байганинского района от 10 декабря 2015 года № 272 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Байганинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4658, опубликованное 12 января 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" в электронном виде);
2) постановление акимата Байганинского района от 3 мая 2017 года № 87 "О внесении изменений в постановление Байганинского районного акимата от 10 декабря 2015 года № 272 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Байганинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5495, опубликованное 25 мая 2017 года в районной газете "Жем-Сағыз").
3. Государственному учреждению "Байганинский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Управлении юстиции Байганинского района;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Боранбай.

5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байғанин ауданының әкімі А. Шериязданов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтөбе облысының жолаушылар
көлiгiжәне автомобиль жолдары
басқармасы" ММ басшысы
А. Османгалиев
17 мамыр 2018 жыл
Байғанин ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 21 мамырдағы № 116 қаулысына қосымша
Байғанин ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Байганинского района А. Шериязданов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель ГУ "Управления
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог Актюбинской области"
А. Османгалиев
17 мая 2018 года
Приложение к постановлению
акимата Байганинского района
от 21 мая года № 116
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Байганинскому району