Бадамша селолық округі әкімінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 1 "Бадамша селолық округінің Кемпірсай станциясындағы көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Бадамша ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 17 қазандағы № 127 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 30 қазанда № 3-6-175 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Бадамша ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 39 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Бадамша ауылдық округі әкімінің 30.04.2019 № 39 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Қарғалы ауданының Бадамша ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бадамша селолық округі әкімінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 1 "Бадамша селолық округінің Кемпірсай станциясындағы көшелерге атау беру туралы" шешіміндегі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-92 тіркелген, 2010 жылдың 07 қаңтардағы "Қарғалы" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімінің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөздері "ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауданының Бадамша ауылдық округінің әкімі Е. Дабилдин

О внесении изменений в решение акима сельского округа Бадамша от 30 октября 2009 года № 1 "О присвоении наименования улицам станции Кемпирсай по сельскому округу Бадамша"
Решение акима Бадамшинского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 17 октября 2018 года № 127. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области 30 октября 2018 года № 3-6-175. Утратило силу решением акима Бадамшинского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 30 апреля 2019 года № 39
Сноска. Утратило силу решением акима Бадамшинского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 30.04.2019 № 39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесений изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм способствующих совершению коррупционных правонарушений", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Бадамшинского сельского округа Каргалинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решении акима сельского округа Бадамша от 30 октября 2009 года № 1 "О присвоении наименования улицам станции Кемпирсай по сельскому округу Бадамша" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-6-92, опубликовано 07 января 2010 года в районной газете "Каргалы") следующие изменения:
В реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения на казахском языке слова "селолық" заменить словами "ауылдық".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Бадамшинского сельского округа Каргалинского района Е. Дабилдин