Байторысай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 27 қарашадағы № 1 "Байторысай ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байторысай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 7 маусымдағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 18 маусымда № 3-8-181 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Байторысай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байторысай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 27 қарашадағы № 1 "Байторысай ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-63 болып енгізілген, 2009 жылғы 7 қаңтарында аудандық "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мәтінінде қазақ тіліндегі "А. Құнанбаев", "М. Оспанов", "Ә. Молдағұлова" сөздері "Абай Құнанбаев", "Марат Оспанов", "Әлия Молдағұлова" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің мәтінінде орыс тіліндегі "Абая Кунанбаева", "Марата Оспанова", "Алии Молдагуловой" сөздері "Абай Кунанбаев", "Марат Оспанов", "Алия Молдагулова" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байторысай ауылдық округінің әкiмi Қ. Жұмабаев

О внесении изменений в решение акима Байторысайского сельского округа от 27 ноября 2008 года № 1 "О присвоении названий улицам населенных пунктов Байторысайского сельского округа"
Решение акима Байторысайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 7 июня 2018 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области 18 июня 2018 года № 3-8-181
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Байторысайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Байторысайского сельского округа от 27 ноября 2008 года № 1 "О присвоении названий улицам населенных пунктов Байторысайского сельского округа" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-63, опубликованного 7 января 2009 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
в тексте указанного решения на казахском языке слова "А. Құнанбаев", "М. Оспанов", "Ә. Молдағұлова" заменить словами "Абай Құнанбаев", "Марат Оспанов", "Әлия Молдағұлова";
в тексте указанного решения на русском языке слова "Абая Кунанбаева", "Марата Оспанова", "Алии Молдагуловой" заменить словами "Абай Кунанбаев", "Марат Оспанов", "Алия Молдагулова".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Байторысайского сельского округа К. Жумабаев