Темір ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiн, атауларын және индекстерін бекiту туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 80 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 сәуірде № 3-10-189 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Темір ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Темір ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары және индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Темір ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 13 "Темір ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесiн бекiту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4752 болып тіркелген, 2016 жылы 4 наурызда аудандық "Темір" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Темір аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Темір аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Темір ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары М. Мұңайтбасовқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір ауданының әкімі А. Жүсібалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтөбе облысының жолаушылар
көлiгi және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А. Османгалиев

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Темирскому району
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 2 апреля 2018 года № 80. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области 26 апреля 2018 года № 3-10-189
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Темирскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Темирского района от 12 января 2016 года № 13, (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4752, опубликованное 4 марта 2016 года в районной газете "Темир").
3. Государственному учреждению "Темирский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в управлении юстиции Темирского района;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Темирского района.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района М. Мунайтбасова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Акима Темирского района А. Джусибалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Актюбинской области"
А. Османгалиев

Темір ауданы әкiмдiгiнiң 2 сәуірдегі 2018 жылғы № 80 қаулысына қосымша
Темір ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының атаулары және индекстері тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Темір ауданы әкімдігінің 08.12.2021 № 247 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, километр
1
KD-TE-01
Еңбекші ауылына кіреберіс жол

Приложение к постановлению акимата Темирского района от 2 апреля 2018 года № 80
Перечень наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Темирскому району
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Темирского района Актюбинской области от 08.12.2021 № 247 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
KD-TE-01
Подъездная дорога к селу Енбекши