Ойыл ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 180 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 20 сәуірде № 3-11-127 болып тіркелді. Күші жойылды- Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 наурыздағы № 381 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды- Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 13.03.2020 № 381 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Уилскому району
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 26 марта 2018 года № 180. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области 20 апреля 2018 года № 3-11-127. Утратило силу решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 13 марта 2020 года № 381
Сноска. Утратило силу решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 13.03.2020 № 381 (вводится в действие с 01.01.2020).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 546 бабының 3 тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Ойыл ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ойыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 қарашадағы № 126 "Айына салық салу бірлігі үшін тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5723 тіркелген, 2017 жылғы 14 желтоқсанда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Уилского района, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Уилского районного маслихата от 15 ноября 2017 года № 126 "Об установлении размера ставок фиксированного налога для единиц налогообложения в месяц" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5723, опубликованное от 14 декабря 2017 года в газете "Ойыл").

3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ойыл аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы:
Ж. Жақып
Аудандық мәслихат
хатшысы:
Б. Бисекенов

3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Уилского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата:
Ж. Жакып
Секретарь районного
маслихата:
Б. Бисекенов