Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы № 119 "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 181 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 20 сәуірде № 3-11-128 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 233 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 233 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы № 119 "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3689 болып тіркелген, 2013 жылы 05 желтоқсанда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"Ойыл ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы";
орыс тіліндегі шешімнің кіріспесіндегі "регулировании" сөзінен кейін "развития" сөзімен толықтырылсын.
2. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ойыл аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы:
Ж. Жақып
Аудандық мәслихаттың
хатшысы:
Б. Бисекенов

О внесении изменения и дополнения в решение Уилского районного маслихата от 08 ноября 2013 года № 119 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Уилского района"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 26 марта 2018 года № 181. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области 20 апреля 2018 года № 3-11-128. Утратило силу решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 7 декабря 2018 года № 233
Сноска. Утратило силу решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 07.12.2018 № 233 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 08 ноября 2013 года № 119 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Уилского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3689, опубликованное 05 декабря 2013 года в газете "Ойыл") следующие изменение и дополнение:
заголовок решения на казахском языке изложить в следующей новой редакции:
"Ойыл ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы";
в преамбуле решения на русском языке после слова "регулировании" добавить слово "развития".
2. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Уилского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата:
Ж. Жакып
Секретарь районного
маслихата:
Б. Бисекенов