Хромтау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 189 шешімі. Ақтөбе облысы Хромтау аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 19 наурызда № 3-12-161 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Хромтау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Хромтау аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Хромтау аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы
Ж. Нұрымов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Д. Молдашев
Хромтау аудандық мәслихатының
2018 жылғы "2" наурыздағы
№ 189 шешіміне қосымша
Хромтау аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған актілерінің тізбесі:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 101 "Айына салық салу бірлігі үшін тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-80 тіркелген, 2009 жылдың 12 ақпанында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Хромтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 26 шілдедегі № 195 "Хромтау аудандық мәслихатының 2009 жылдың 29 қаңтарындағы "Айына салық салу бірлігі үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" №101 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-124 тіркелген, 2010 жылдың 2 қыркүйегінде аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Хромтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 ақпандағы № 14 "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 26 шілдедегі № 195 "Хромтау аудандық мәслихатының 2009 жылдың 29 қаңтарындағы "Айына салық салу бірлігі үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" № 101 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-145 тіркелген, 2012 жылдың 1 наурызында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений Хромтауского районного маслихата
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 189. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 19 марта 2018 года № 3-12-161
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Хромтауского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Хромтауского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе Хромтауского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата
Ж. Нуримов
Секретарь районного маслихата
Д. Мулдашев
Приложение
к решению Хромтауского районного маслихата
от "2" марта 2018 года № 189
Перечень признанных утратившими силу решения Хромтауского районного маслихата:
1. Решение Хромтауского районного маслихата от 29 января 2009 года № 101 "Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогооблажения в месяц" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-12-80, опубликованное 12 февраля 2009 года в районной газете "Хромтау");
2. Решение Хромтауского районного маслихата от 26 июля 2010 года № 195 "О внесении изменении в решение № 101 Хромтауского районного маслихата "Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогооблажения в месяц" от 29 января 2009 года" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-12-124, опубликованное 2 сентября 2010 года в районной газете "Хромтау");
3. Решение Хромтауского районного маслихата от 7 февраля 2012 года № 14 "О внесении изменения в решение районного маслихата от 26 июля 2010 года № 195 "О внесении изменении в решение №101 Хромтауского районного маслихата "Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогооблажения в месяц" от 29 января 2009 года"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-12-145, опубликованное 1 марта 2012 года в районной газете "Хромтау");

4. Хромтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 88 "Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 101 "Айына салық салу бірлігі үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5281 тіркелген, 2017 жылдың 9 наурызында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешімі.

4. Решение Хромтауского районного маслихата от 17 февраля 2017 года № 88 "О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 29 января 2009 года № 101 "Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогооблажения в месяц"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5281, опубликованное 9 марта 2017 года в районной газете "Хромтау").