Шалқар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 182 шешімі. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 16 наурызда № 3-13-177 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
1) Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 14 "Шалқар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4871 тіркелген, 2016 жылғы 6 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
2) Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылдың 2 желтоқсандағы № 62 "Шалқар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемлері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 11сәуірдегі № 14 аудандық мәслихаттың шешіміне толықтыру енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5158 тіркелген, 2016 жылғы 27 желтоқсандағы "Шежірелі өлке" газетінде жарияланған) шешімі.
2. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихаттың сессия төрағасы О. Уксакбаев
Шалқар аудандық мәслихаттың хатшысы С. Бигеев

О признании утратившими силу некоторых решений Шалкарского районного маслихата
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 28 февраля 2018 года № 182. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Актюбинской области 16 марта 2018 года № 3-13-177
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Шалкарского районного маслихата.
1) Решение Шалкарского районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 14 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Шалкарскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4871, опубликованное от 6 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) Решение Шалкарского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 62 "О внесении дополнения в решение районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 14 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Шалкарскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5158, опубликованное от 27 декабря 2016 года в газете "Шежірелі өлке").
2. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.
3. Настоящее решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата
О. Уксакбаев
Секретарь Шалкарского районного маслихата С. Бигеев