Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 7 маусымдағы № 270 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 21 маусымда № 4752 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 141 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы әкімдігінің 17.04.2019 № 141 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Өсімдіктер карантині туралы" 1999 жылғы 11 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Карантиндік объектілердің түрлері бойынша жалпы көлемі 37369,2075 гектар жерге аудандар (қалалар) бөлінісінде карантиндік режимді енгізе отырып, қосымшаға сәйкес облыс аумағында карантинді аймақ белгіленсін.
2. Алматы облысы әкімдігінің "Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" 2017 жылғы 24 наурыздағы № 125 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4198 тіркелген, 2017 жылдың 12 мамырында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области
Постановление акимата Алматинской области 7 июня 2018 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 июня 2018 года № 4752. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 17 апреля 2019 года № 141
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 17.04.2019 № 141 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на территории области карантинную зону с введением карантинного режима в разрезе районов (городов) по видам карантинных объектов на общей площади 37369,2075 гектар земли согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области" от 24 марта 2017 года № 125 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4198, опубликован 12 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электронды түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу және ресми жариялау үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында оның ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области С. Бескемпирова

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысы әкімінің міндетін атқарушы Л. Тұрлашов
Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы "07" "маусым" "Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" № 270 қаулысына қосымша
Алматы облысының аумағында карантиндік объектілердің түрлері бойынша белгіленген карантиндік аймақ көлемі
Аудандар, қалалар
Барлық залалданған жер көлемі, гектар
Оның ішінде карантинді
объектілердің түрлеріне шаққанда
Калифорниялық қалқаншалы сымыр
Шығыс жеміс жемірі
Жұпсыз жібек көбелегінің азиялық кіші түрі
Картоптың алтын түстес жұмырқұрты
1
Алакөл

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Алматинской области Л. Турлашов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от "07" "июня" 2018 года № 270 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области"
Площадь установленной карантинной зоны по видам карантинных объектов на территории Алматинской области
Районы, города
Всего площадь заражения, гектар
В том числе по видам карантинных объектов
Калифорнийская щитовка
Восточная плодожорка
Азиатский вид непарного шелкопряда
Золотистая картофельная нематода
1
Алакольский