Текелі қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 26-167 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 4 шілдеде № 4757 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Текелі қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихаты аппаратының басшысы Менисов Бакытжан Запировичқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Э. Иманбердиева
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 26-167 шешіміне қосымша
Текелі қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Текелі қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 44-289 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3683 тіркелген, 2016 жылдың 8 ақпанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. "Текелі қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 4-18 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3842 тіркелген, 2016 жылдың 2 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. "Текелі қаласы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 27 қазандағы № 8-44 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4015 тіркелген, 2016 жылдың 29 қарашасында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Текелийского городского маслихата
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 26 июня 2018 года № 26-167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 4 июля 2018 года № 4757
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Текелийского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Текелийского городского маслихата Менисова Бакытжана Запировича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Текелийского городского
маслихата Э. Иманбердиева
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 26 июня 2018 года № 26-167
Перечень некоторых решений Текелийского городского маслихата признаваемых утратившими силу
1. "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Текели" от 22 декабря 2015 года № 44-289 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3683, опубликован 8 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. "О повышении базовых ставок земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Текели" от 29 апреля 2016 года № 4-18 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3842, опубликован 2 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. "О повышении ставок земельного налога по городу Текели" от 27 октября 2016 года № 8-44 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4015, опубликован 29 ноября 2016 года Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).