Жансүгіров ауылдық округінің Көкөзек ауылындағы көшені қайта атау туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы Жансүгіров ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № 3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 13 маусымда № 4744 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жансүгіров ауылдық округінің Көкөзек ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 26 наурыздағы қорытындысы негізінде, Ақсу ауданы Жансүгіров ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жансүгіров ауылдық округінің Көкөзек ауылындағы "Көкөзек" көшесі "Нүсіпбек Дүйсекенов" көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Б. Шарипов

О переименовании улицы в селе Кокозек Жансугуровского сельского округа
Решение акима Жансугуровского сельского округа Аксуского района Алматинской области от 31 мая 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 июня 2018 года № 4744
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Кокозек Жансугуровского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 26 марта 2018 года, аким Жансугуровского сельского округа Аксуского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Кокозек" в улицу "Нусипбек Дуйсекенов" в селе Кокозек Жансугуровского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Б. Шарипов