Алакөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 маусымдағы № 35-2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 5 шілдеде № 4759 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Алакөл ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 3-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3856 тіркелген, 2016 жылдың 28 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) "Алакөл ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 27 наурыздағы № 15-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4199 тіркелген, 2017 жылдың 2 мамырында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының аппарат басшысы О. Ахметкалиевке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ө. Ахметов
Алакөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Жабжанов

О признании утратившими силу некоторых решений Алакольского районного маслихата
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 25 июня 2018 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 июля 2018 года № 4759
В соответсвии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Алакольского районного маслихата:
1) "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения по Алакольскому району" от 29 апреля 2016 года № 3-7 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3856, опубликован 28 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Алакольскому району" от 27 марта 2017 года № 15-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4199, опубликован 2 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Алакольского районного маслихата О. Ахметкалиева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата О. Ахметов
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов