Қызылащы ауылдық округінің Ж. Балапанов ауылындағы көшені қайта атау туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Қызылащы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 қазандағы № 15 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 5 қарашада № 4850 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қызылащы ауылдық округінің Ж. Балапанов ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Алакөл ауданы Қызылащы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылащы ауылдық округінің Ж. Балапанов ауылындағы "Қарасу" көшесі "Қажыбай Өмірбеков" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Т. Маманов

О переименовании улицы в селе Ж. Балапанов Кызылащинского сельского округа
Решение акима Кызылащинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 15 октября 2018 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 ноября 2018 года № 4850
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Ж. Балапанов Кызылащинского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 23 декабря 2015 года, аким Кызылащинского сельского округа Алакольского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Карасу" в селе Ж. Балапанов Кызылащинского сельского округа в улицу "Кажыбай Омирбеков".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликавания.
Аким округа Т. Маманов