Балқаш ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 23 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 6 наурызда № 4537 болып тіркелді
"Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 7-тармағына, 6-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Балқаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Балхашского района
Постановление акимата Балхашского района Алматинской области от 19 февраля 2018 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 марта 2018 года № 4537
В соответствии с пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", акимат Балхашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Балқаш ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш ауданы әкімінің орынбасары Ақылбеков Қанат Ақылбековичке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Тоқпейісов

1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Балхашского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Балхашского района Акылбекова Каната Акылбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Токпеисов