Еңбекшіқазақ ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 40-89 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 8 қаңтарда № 4989 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 61-170 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 01.04.2020 № 61-170 шешімімен (2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Енбекшиказахскому району
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27 декабря 2018 года № 40-89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 января 2019 года № 4989. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 1 апреля 2020 года № 61-170
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 01.04.2020 № 61-170 (вводится в действие с 1 января 2020 года).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 546-бабының 3-тармағына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Енбекшиказахского района согласно приложению настоящего решения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахский районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Қ. Байгоджаев
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихат хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы "27" желтоқсандағы № 40-89 шешіміне қосымша
Еңбекшіқазақ ауданы аумағыңда қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
Рет №
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың біріңғай мөлшерлемелері (айлық есептік көрсеткіштерімен)
1
2
3
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
2
Біреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
2
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
4
7
Астана және Алматы қалаларын және арнайы аймақты қоспағанда, уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
10

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата К. Байгоджаев
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение к решению маслихата Енбекшиказахского района от "27" декабря 2018 года № 40-89
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Енбекшиказахского района.
п/п
Наименование объекта налогообложения
Единые ставки фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
2
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
4
7
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населенном пункте, за исключением городов Астаны и Алматы испециальной зоной
10