Қаратал ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салықтың мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 46-175 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 19 желтоқсанда № 4955 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 68-242 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 31.03.2020 № 68-242 шешімімен (2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Каратальскому району
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 11 декабря 2018 года № 46-175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 декабря 2018 года № 4955. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 31 марта 2020 года № 68-242
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 31.03.2020 № 68-242 (вводится в действие с 1 января 2020 года).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 546-бабының 3-тармағына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихатының "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Каратальского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам планирования, бюджета, хозяйственной деятельности, строительства, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".