Қаратал ауданының Бастөбе ауылдық округінің Ортатөбе, Кішітөбе, Жылыбұлақ ауылдарының көшелерін қайта атау туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы Бастөбе ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 55 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 28 желтоқсанда № 4984 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бастөбе ауылдық округінің Ортатөбе, Кішітөбе, Жылыбұлақ ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 26 наурыздағы қорытындысы негізінде, Қаратал ауданы Бастөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бастөбе ауылдық округінің келесі көшелері қайта аталсын:
1) Ортатөбе ауылындағы "Зеленая" көшесі "Көктал" көшесіне, "Мельничная" көшесі "Болашақ" көшесіне, "Западная" көшесі "Береке" көшесіне, "Жаңа" көшесі "Жібек жолы" көшесіне;
2) Кішітөбе ауылындағы "Комсомольская" көшесі "Ынтымақ" көшесіне;
3) Жылыбұлақ ауылындағы "Мир" көшесі "Бейбітшілік" көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күтнізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бастөбе ауылдық округінің әкімі Э. Ким

О переименовании улиц в селах Ортатобе, Кишитобе, Жылыбулак Бастобинского сельского округа Каратальского района
Решение акима Бастобинского сельского округа Каратальского района Алматинской области от 6 декабря 2018 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2018 года № 4984
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Ортатобе, Кишитобе, Жылыбулак Бастобинского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 26 марта 2018 года, аким Бастобинского сельского округа Каратальского района РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы Бастобинского сельского округа:
1) в селе Ортатобе улицу "Зеленая" в улицу "Коктал", улицу "Мельничная" в улицу "Болашак", улицу "Западная" в улицу "Береке", улицу "Новая" в улицу "Жибек жолы";
2) в селе Кишитобе улицу "Комсомольская" в улицу "Ынтымак";
3) в селе Жылыбулак улицу "Мира" в улицу "Бейбитшилик".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бастобинского сельского округа Э. Ким