Басши ауылдық округінің Басши ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы Басши ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 қарашадағы № 28 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 желтоқсанда № 4942 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Басши ауылдық округі Басши ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, Кербұлақ ауданы Басши ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Басши ауылдық округінің Басши ауылындағы "Заречный" көшесі "Достық" көшесіне, "Калинин" көшесі "Алтынемел" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Т. Бекмурза

О переименовании улиц села Басши Басшииского сельского округа
Решение акима Басшийского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 19 ноября 2018 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2018 года № 4942
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Басши Басшииского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 26 сентября 2018 года, аким Басшииского сельского округа Кербулакского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Заречная" в улицу "Достык", улицу Калинина" в улицу "Алтынемель" села Басши Басшииского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Т. Бекмурза