Көксу ауданы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 39-4 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 5 желтоқсанда № 4928 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 61-3 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 20.04.2020 № 61-3 шешімімен (2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады).

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Коксускому району
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 29 ноября 2018 года № 39-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 декабря 2018 года № 4928. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 20 апреля 2020 года № 61-3.
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 20.04.2020 № 61-3 (вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 546-бабының 3-тармағына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауданы мәслихатының "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Коксуского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата Коксуского района "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".