Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 08 ақпандағы № 34-170 "Бекітілген базалық ставкалар шегінде бірыңғай тіркелген салық мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 37-176 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 5 мамырда № 4678 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 ақпандағы № 34-170 "Бекітілген базалық ставкалар шегінде бірыңғай тіркелген салық мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-15-82 тіркелген, аудандық "Хантәңірі" газетінде 2010 жылғы 13 наурызда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Райымбек аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, қаржы және бюджет, экономикалық саясат, инновациялық даму, кәсіпкерлік, туризм, аграрлық мәселелер, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Мүсірбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Е.Құдабаев

О признании утратившим силу решения Райымбекского районного маслихата от 8 февраля 2010 года № 34-170 "Об установлении единых ставок фиксированного налога в пределах утвержденных базовых ставок"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2018 года № 37-176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 мая 2018 года № 4678
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Райымбекского районного маслихата от 8 февраля 2010 года № 34-170 "Об установлении единых ставок фиксированного налога в пределах утвержденных базовых ставок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-15-82, опубликован 13 марта 2010 года в районной газете "Хантанири").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Райымбекского районного маслихата "По вопросам местного самоуправления, финансов и бюджета, экономической политики, инновационного развития, предпринимательства, туризма, аграрных вопросов, экологии, использования природных ресурсов".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата С. Мусирбаев
Секретарь районного
маслихата Е. Кудабаев