Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 22-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 сәуірде № 3800 болып тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Жамбыл облыстық мәслихатының 16.01.2023 № 24-2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду Жамбылской области
Решение Жамбылского областного маслихата от 6 апреля 2018 года № 22-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 апреля 2018 года № 3800
Сноска. Заголовок решения – в редакции решения Жамбылского областного маслихата от 16.01.2023 № 24-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Кодексінің (Салық Кодексi) 576-бабының 8- тармағына сәйкес, Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Жамбыл облыстық мәслихатының 16.01.2023 №24-2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Жамбыл облысының қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Жамбылского областного маслихата от 16.01.2023 № 24-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Жамбылской области согласно приложению к настоящему решению;

Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облыстық мәслихатының 16.01.2023 №24-2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы №10-10 шешімінің (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1861 болып тіркелген, 2012 жылдың 27 желтоқсанында "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жамбылского областного маслихата от 16.01.2023 № 24-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года №10-10 "О повышении ставок платы за эмиссию в окружающую среду" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1861, опубликовано в областной газете "Знамя труда" от 27 декабря 2012 года.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл облыстық мәслихаттың агроөнеркәсіпті дамыту, экология және табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрайымы хатшысы
Г. Нұрымова Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық мәслихатының

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития агропромышленности, экологии и природопользования.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
Г. Нурумова Б. Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного