Байзақ ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 545 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 4016 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына, 6 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байзақ ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Байзақ ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" Байзақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 18 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2959 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 наурызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Байзақ ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Байзақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нұрдос Тұрсынбекұлы Тойбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Рахманбердиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасының басшысы
___________________Б. Жәнібеков
"5" желтоқсан 2018 жыл
Байзақ ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 545 қаулысына қосымша
Байзақ ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдары
Индекс
Атауы
Ұзақтығы (шақырым)
1
КН-BZ-1

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Байзакского района
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 5 декабря 2018 года № 545. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 декабря 2018 года № 4016
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индекcы автомобильных дорог общего пользования районного значения Байзакского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Байзакского района от 29 января 2016 года № 18 "Об утверждении перечня, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Байзакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2959, опубликовано 15 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Байзакского района;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тойбаева Нурдоса Турсунбековича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Рахманбердиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Управления
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
акимата Жамбылской области
_____________ Б. Жанибеков
"5" декабря 2018 года
Приложение к постановлению
акимата Байзакского района
от 5 декабря 2018 года № 545
Перечень, наименования и индекcы автомобильных дорог общего пользования районного значения Байзакского района
Автомобильные дороги
Индекс
Наименование
Протяженность (километр)
1
КН-BZ-1