Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданды әкімдігінің 2018 жылғы 20 сәуірдегі № 103 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 3810 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданды әкімдігінің 2022 жылғы 15 қарашадағы № 449 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданды әкімдігінің 15.11.2022 № 449 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 20 апреля 2018 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 мая 2018 года № 3810. Утратило силу постановлением Кордайского районного акимата Жамбылской области от 15 ноября 2022 года №449
Сноска. Утратило силу постановлением Кордайского районного акимата Жамбылской области от 15.11.2022 №449 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына сәйкес Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к данному постановлению.

2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қордай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 331 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3183 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 қазандағы "Қордай шамшырағы–Кордайский маяк" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қордай ауданы әкімдігінің "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу бойынша шараларды қабылдасын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Кордайского района от 28 сентября 2016 года за №331 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3183, опубликовано в газете "Қордай шамшырағы-Кордайский маяк" 26 октября 2016 года).
3. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения" акимата Кордайского района принять меры по содействию в трудоустройстве инвалидов, в соответствии с квотой.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б.Жамангозовке жүктелсiн.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Байтоле
Қордай ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 20 сәуіріндегі
№ 103 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар
Р/с
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан пайызы)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде бөлінген квота саны (адам)
1
2
3
4
5
1.
"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігі білім бөлімінің №31 Сарыбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
106
3%
1
2.
"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігі білім бөлімінің №5 Надежда Крупская атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
61
2%
1
3.
"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігі білім бөлімінің №43 Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
176
3%
1
4.
"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
76
2%
1
5.
"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
205
3%
1
6.
"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігі білім бөлімінің №4 Балжан Бөлтірікова атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
127
3%
3
7.
"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігі білім бөлімінің №21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
2%
1
8.
"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігі білім бөлімінің №51 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
115
3%
3
9.
"Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Қордай аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1330
4%
24
10.
"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігі білім бөлімінің №1 мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
153
3%
4
11.
"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігі білім бөлімінің №9 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
154
3%
2
12.
"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігі білім бөлімінің №26 Жамбыл Жабаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
136
3%
3
13.
"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігі білім бөлімінің №27 Ыбырай Алтынсарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Б.Жамангозова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Байтөле
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
от 20 апреля 2018 года №103
Квоты рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность с начала года (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест для инвалидов без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
1
2
3
4
5
1.
Коммунальное государственное учреждение "Сарыбулакская средняя школа №31 отдела образования акимата Кордайского района Жамбылской области"
106
3%
1
2.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №5 имени Надежды Крупской отдела образования акимата Кордайского района Жамбылской области"
61
2%
1
3.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №43 имени Бауржана Момышулы отдела образования акимата Кордайского района Жамбылской области"
176
3%
1
4.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата Кордайского района Жамбылской области"
76
2%
1
5.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области"
205
3%
1
6.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №4 имени Балжан Болтириковой отдела образования акимата Кордайского района Жамбылской области"
127
3%
3
7.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №21 отдела образования акимата Кордайского района Жамбылской области"
50
2%
1
8.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №51 отдела образования акимата Кордайского района Жамбылской области"
115
3%
3
9.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кордайская районная центральная больница" управления здравоохранения акимата Жамбылской области
1330
4%
24
10.
Коммунальное государственное учреждение "Школа гимназия №1 отдела образования акимата Кордайского района Жамбылской области"
153
3%
4
11.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №9 отдела образования акимата Кордайского района Жамбылской области"
154
3%
2
12.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №26 имени Жамбыла Жабаева отдела образования акимата Кордайского района Жамбылской области"
136
3%
3
13.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №27 имени Ыбырая Алтынсарина отдела образования акимата Кордайского района Жамбылской области"