Шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринарлық режим белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Отар ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 64 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 қарашадағы № 3980 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы Отар ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 21 ақпандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданы Отар ауылдық округі әкімінің 21.02.2019 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1, 27 баптарына сәйкес және Қордай ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 02/83 ұсынысы негізінде ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отар ауылдық округінің Отар ауылы Ноғайбай және Б. Момышұлы көшелерінің аумағында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Отар ауылы Ноғайбай және Б. Момышұлы көшелерінің аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Бахберген Дауталинге жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы А. Меирханова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министірлігі
Жамбыл облысы Ішкі Істер департаментінің
Қордай аудандының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы _________ А. Айхимбеков
"08" қараша 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің
Қордай аудандық аумақтық инспекциясының" басшысы
__________ С. Баеков
"08" қараша 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің
қоғамдық денсаулық сактау комитетінің Жамбыл облыстық
қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Қордай аудандық
қоғамдық денсаулық сақтау басқармасының басшысы
___________ М. Саулебаев
"08" қараша 2018 жыл

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Отарского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 8 ноября 2018 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 ноября 2018 года № 3980. Утратило силу решением акима Отарского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 21 февраля 2019 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Отарского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 21.02.2019 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьями 10-1, 27 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кордайского района № 02/83 от 28 августа 2018 года, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи выявлением на территории улиц Ногайбай и Б. Момышулы села Отар Отарского сельского округа болезни бруцеллез, установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории улиц Ногайбай и Б. Момышулы села Отар.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа Дауталина Бахбергена.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима сельского округа А. Меирханова
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного учереждение "Отдела
внутренних дел Кордайского района Депортамента
внутренних дел Жамбылской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
_________________А. Айхимбеков
"08" ноября 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель "Кордайской районной территориальной
инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора"
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
_________________С. Баеков
"08" ноября 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Кордайского районного управления охраны
общественного здравоохранения Жамбылского областного
департамента охраны общественного здравоохранения
комитета охраны общественного здравоохранения
Министерства здравоохранения Республики Казахстан
_________________М. Саулебаев
"08" ноября 2018 года