Меркі ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 507 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 4040 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына, 6 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына сәйкес, Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меркі ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Меркі ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" Меркі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № 112 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3061 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 мамырда "Меркі тынысы – Меркенский вестник" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Меркі ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдауын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Сүлейменов Мейіржан Шақманұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірбеков
"КЕЛІСІЛДІ":
Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары басқармасының басшысы
______________Б. Жәнібеков
"__" ____________________ 2018 жыл
Меркі ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "___"
_____________
№___ қаулысына қосымша
Меркі ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдары
Индекс
Атауы
Ұзақтығы
(шақырым)
1.
КН-МК-1

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Меркенского района
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 19 декабря 2018 года № 507. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 декабря 2018 года № 4040.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Меркенского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Меркенского района от 30 марта 2016 года № 112 "Об утверждении перечня, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Меркенского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3061, опубликовано в газете "Меркі тынысы–Меркенский вестник" от 23 мая 2016 года).
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района" в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Меркенского района;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сулейменова Миржана Шакмановича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Умирбеков
"СОГЛАСОВАНО":
Начальник управление пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог акимата Жамбылской области
______________ Б.Жанибеков
" " ___________ 2018 год
Приложение к постановлению
акимата Меркенского района
от "___" ______ 2018 года № ___
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Меркенского района
Автомобильные дороги
Индекс
Наименование
Протяженность (километр)
1.
КН-МК-1