Мойынқұм аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 23-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 3760 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Мойынқұм аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мойынқұм аудандық мәслихат аппаратының басшысы Уланбек Ерболатұлы Алипбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессиясының төрағасы М. Жақсыбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2018 жылғы 14 наурыздағы
№ 23-5 шешіміне қосымша
Мойынқұм аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1. "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-7 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2466 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 ақпанда аудандық "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған);
2. "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 31 наурыздағы № 32-6 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2638 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 мамырда аудандық "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған).
3. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 2-9 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3111 болып тіркелген, 2016 жылғы 24 маусымда аудандық "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Мойынкумского районного маслихата
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 14 марта 2018 года № 23-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 марта 2018 года № 3760
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Мойынкумского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата Мойынкумского районного маслихата Алипбекова Уланбека Ерболатовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата М. Жаксыбаев
Секретарь районного маслихата Ш. Исабеков
Приложение к решению
Мойынкумского районного маслихата
№ 23-5 от 14 марта 2018 года
Перечень решений Мойынкумского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-7 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в государтвенном Реестре нормативно правовых актов № 2466, опубликовано 6 февраля 2015 года в районной газете "Мойынқұм таңы");
2. Решение Мойынкумского районного маслихата от 31 марта 2015 года № 32-6 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-7 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в государственном реестре регистрации нормативных правовых актов № 2638, опубликовано 19 мая 2015 года в районной газете "Мойынқұм таңы");
3. Решение Мойынкумского районного маслихата Мойынкумского районного маслихата от 16 мая 2016 года № 2-9 "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государтвенной регистрации нормативно правовых актов № 3111, опубликовано 24 июня 2016 года в районной газете "Мойынқұм таңы").