Түркістан ауылдық округінің Әшір Бүркітбаев ауылындағы "Октябрьдың 50-жылдығы" көшесінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 18 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 4071 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" , Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылғы 8 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып Түркістан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі Әшір Бүркітбаев ауылындағы "Октябрьдың 50-жылдығы" көшесі "Түркістан" көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түркістан ауылдық округі әкімі аппаратының бөлімше басшысы Ж.Б. Арыстанбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Д. Борсықов

О переименовании улиц "50-лет Октября" села Ашира Буркитбаева Туркестанского сельского округа
Решение акима Туркестанского сельского округа Сарысуского района Жамбылской области от 24 декабря 2018 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 декабря 2018 года № 4071
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 ноября 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Туркестанского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "50-лет Октября" на улицу "Туркестан" села Ашира Буркитбаева Туркестанского сельского округа Сарысуского района.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя отделение аппарата акима Туркестанского сельского округа Ж.Б. Арыстанбеков.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Д. Борсиков