"Біржолғы талон құны туралы" Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 36-7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 34-10 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 сәуірде № 3782 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Біржолғы талон құны туралы" Талас аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 36-7 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 111 болып тіркелген, "Талас тынысы" газетінде 2010 жылы 17 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Рысбаев Сабырғали Әбдірахымбайұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы У. Аманжолова
Аудандық мәслихат хатшысы А. Тулебаев

О признании утратившим cилу решения Таласского районного маслихата № 36-7 от 28 сентября 2010 года "О стоимости разового талона"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 28 марта 2018 года № 34-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 апреля 2018 года № 3782
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соотвествии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таласского районного маслихата № 36-7 от 28 сентября 2010 года "О стоимости разового талона" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 111, опубликовано в газете "Талас тынысы" 17 ноября 2010 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Рысбаева Сабыргали Абдрахимбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата У. Аманжолова
Секретарь районного маслихата А. Тулебаев