Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 10/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 мамырда № 4745 болып тіркелді. Күші жойылды – Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 12 қыркүйектегі № 29/01 қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 17 апреля 2018 года № 10/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 мая 2018 года № 4745. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 12 сентября 2019 года № 29/01.

Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 12.09.2019 № 29/01 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 12.09.2019 № 29/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстана от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898) акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
1) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жалпы санының бір пайыз мөлшерінде;
2) осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жалпы санының бір пайыз мөлшерінде.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары З.Д. Акилбековаға жүктелсін.

1. Установить квоту рабочих мест:
1) для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, в размере одного процента от общей численности рабочих мест согласно приложению 1;
2) для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест согласно приложению 2;
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказган Акилбекову З.Д.