Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/347 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің Жезқазған қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 тамыздағы сессиясының № 26/239 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қыркүйекте № 4947 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 19 ақпандағы № 2./18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 19.02.2021 № 2./18 (алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 38/347 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің Жезқазған қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3636 нөмірімен тіркелген, 2016 жылы 5 ақпандағы "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 19 ақпандағы № 8 (7968) "Сарыарқа" газетінде және 2016 жылғы 19 ақпандағы № 8 (110) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қағиданың 6 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Әлеуметтік көмек көрсету үшін атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесі:
1) 1-2 қаңтар – Жаңа жыл;
2) 15 ақпан – Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылған күні;
3) 26 сәуір – Чернобыль атом электр станциясындағы апатты жоюға қатысушыларды еске алу күні;
4) 9 мамыр – Жеңіс күні;
5) 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу күні;
6) 1 қазан – Қарттар күні;
7) Мүгедектер күні (қазан айының екінші жексенбісі);".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Копбаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Медебаев

О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 25 декабря 2015 года № 38/347 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Жезказган"
Решение сессии Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 24 августа 2018 года № 26/239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 сентября 2018 года № 4947. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19 февраля 2021 года № 2./18
Сноска. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 19.02.2021 № 2./18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата от 25 декабря 2015 года № 38/347 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Жезказган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3636, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 5 февраля 2016 года, в газете "Сарыарқа" 19 февраля 2016 года № 8 (7968), в газете "Жезказганский вестник" 19 февраля 2016 года № 8 (110) следующие изменения:
пункт 6 Правил, утвержденных указанным решением, изложить в следующей редакции:
"6. Перечень памятных дат и праздничных дней для оказания социальной помощи:
1) 1-2 января – Новый год;
2) 15 февраля – День вывода советских войск из Афганистана;
3) 26 апреля – День памяти участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции;
4) 9 мая – День Победы;
5) 31 мая – День памяти жертв политических репрессии;
6) 1 октября – День пожилых людей;
7) День инвалидов (второе воскресенье октября);".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Копбаев
Секретарь городского маслихата С. Медебаев