Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 мамырдағы № 6/51 "Жезқазған қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 31/286 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5111 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 5 тамыздағы № 20/118 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 05.08.2024 № 20/118 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегiн көрсету ережесiн бекiту туралы" қаулысына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 мамырдағы № 6/51 "Жезқазған қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-156 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 22 маусымдағы № 26 (7776) "Сарыарқа" газетінде және 2012 жылғы 22 маусымдағы № 25 (321) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ереженің 3-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстау мен коммуналдық қызметтерді тұтынуға, тұрғын үйді жалға алу ақысын төлеуге, сонымен қоса телекоммуникация желісіне қосылған телефонға абоненттiк төлемақының ұлғаюы бөлігінде байланыс қызметтеріне жұмсалатын отбасының (азаматтың) шектi жол берiлетiн шығыстар үлесi отбасының (адамның) жиынтық табысының алты пайызы мөлшерінде белгіленеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Жумкина
Қалалық маслихаттың хатшысы С. Медебаев

О внесении изменения в решение Жезказганского городского маслихата от 24 мая 2012 года № 6/51 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Жезказгана"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2018 года № 31/286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2018 года № 5111. Утратило силу решением Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 5 августа 2024 года № 20/118
Сноска. Утратило cилу решением Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 05.08.2024 № 20/118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата от 24 мая 2012 года № 6/51 "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи населению города Жезказгана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-2-156, опубликовано 22 июня 2012 года № 26 (7776) в газете "Сарыарқа" и 22 июня 2012 года № 25 (321) в газете "Жезказганская правда") следующее изменение:
абзац второй пункта 3 Правил, утвержденного указанным решением, изложить в следующей редакции:
"Доля предельно-допустимых расходов семьи (гражданина) на содержание жилого дома (жилого здания), потребления коммунальных услуг, на арендную плату за пользование жилищем, а также на услуги связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, устанавливается к совокупному доходу семьи (лица) в размере шести процентов.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Жумкина
Секретарь городского маслихата С. Медебаев