Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге салынатын базалық жер салығының мөлшерлемелерін көтеру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы № 28/7 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 қыркүйекте № 4921 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 қаңтардағы № 17/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 27.01.2022 № 17/4 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексі 509-бабының 5-тармағы негізінде, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге салынатын базалық жер салығының мөлшерлемелері он есеге көтерілсін.
2. Теміртау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 қазандағы 45 сессиясының № 45/6 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге салынатын бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін көтеру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актіні мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3513 тіркелген, 2015 жылы 30 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, 2015 жылы 2 желтоқсанда "Вечерняя Караганда" газетінің № 48 (344) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Мусина
Мәслихат хатшысы А. Ломакин

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 20 августа 2018 года № 28/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 сентября 2018 года № 4921. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 27 января 2022 года № 17/4
Сноска. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 27.01.2022 № 17/4 (вводится в действие с 01.01.2022).
На основании пункта 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Признать утратившим силу решение 45 сессии Темиртауского городского маслихата от 19 октября 2015 года № 45/6 "О повышении ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3513, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 30 ноября 2015 года, опубликовано в газете "Вечерняя Караганда" от 02 декабря 2015 года № 48 (344)).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Мусина
Секретарь маслихата А. Ломакин